جراح بینی خوب در تهران

جراح بینی خوب در تهران

 

جراح بینی خوب در تهران انتخابی است که به داشتن بینی زیبا به شما کمک می کند ودرحقیقت انتخاب درست جراح بینی خوب در تهران فرد را به داشتن یک بینی زیبا نزدیک می کند.

 

جراح بینی خوب در تهران

انجام جراحی زیبایی بینی چهره فرد را به مقدار قابل توجهی تغییرمی دهد . انتخاب یجراح بینی خوب در تهران  و با تجربه در جراحی بینی می تواند بسیار کمک کنند ه باشد.

امروزه تقریبا می توان گفت از بین هر دو نفر حداقل یک نفر بینی خود را جراحی کرده اند و افرادی هم که جراحی بینی انجام نداده اند در فکر این هستند تا جراحی زیبایی بینی را انجام دهند .این به این معنا است که که جراحی بینی یکی از جراحی زیبایی پر طرفدار در میان مردم شناخته شده است.
برای انتخاب جراح بینی خوب در تهران برای جراحی بینی باید به معیارهای خاصی دقت داشته باشید .حفظ تناسب بینی با چهره فرد در جراحی بینی بسیار مهم است.

 

معیارهای انتخاب جراح بینی خوب در تهران

یکی از معیارهای انتخاب جراح بینی خوب در تهران این است که مثلا در صورتی که بیمار تمایل به کوچک کردن بیش از اندازه بینی خود داشته باشد در صورتی که این نوع بینی برای فرد متناسب نمی باشد ،نباید با خواسته اوموافقت کند و باید در طی جلسه ای مشاوره ای بیمار خودرا قانع کند . زیرا کوچک کردن بیش از اندازه ی بینی باعث مشکلات تنفسی در فرد می گردد.

به طور کلی جراح بینی خوب در تهران باید در حین جراحی بینی به دو زاویه ی جراحی بینی توجه داشته باشد . جنبه زیبایی و جنبه سلامتی فرد است این دو مورد ذکر شده بسیار مهم است زیرا در صورتی که هر کدام یک ازآن ها رعایت نشود بیمار پس از مدتی مجبور به انجام جراحی ترمیمی بینی می شود. که جراحی ترمیمی بینی خود می تواند عوارضی را برای بیمار داشته باشد

 

ویژگی هایی یک جراح بینی خوب در تهران

یکی از ویزگیهای مهم در انتخاب جراح بینی خوب در تهران این است که جراح تخصص و تجربه و مهارت کافی در زمینه جراحی بینی را داشته باشد. یک جراح بینی خوب در تهران باید برطبق مهارت وتجربه ای که در این زمینه دارد باید پوست و استخوان بندی را مورد بررسی قرار دهد سپس روش مورد نظر مناسب خود را برای جراحی بینی انتخاب کند.زیرا انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران با توجه به تجربه و مهارتی کهدر این زمینه دارد بیشترین اثر را بر روی نتیجه جراحی بینی فرد می گذارد.

جراح بینی خوب در تهران باید ویژگی هایی زیر را داشته باشد

 

جراح بینی خوب در تهران باید ویژگی هایی زیر را داشته باشد

– جراح بینی خوب در تهران باید پیش از انجام جراحی بینی مشاورات لازم را برای بیمار انجام دهد و نتیجه عمل را به بیمار ارائه دهد .-

-جراح بینی خوب در تهران باید فرم بینی فرد را بر اساس اجزای دیگر صورت انتخاب کند تا با صورت وی هماهنگی کافی را داشته باشد –

– یک جراح بینی  باید ازتجربه کافی و تخصص لازم در زمینه جراحی بینی برخوردار باشد . برای تصمیم گیری در مورد جراح بینی خوب، دیدن نمونه کار های پیشین جراح بینی خوب در تهران می توانند بسیارکمک کننده باشند

– جراح بینی خوب باید سلامت و عمل تنفس بیمار را درهنگام جراحی حفظ کند.

با رعایت نکات ذکر شده در انتخاب جراح بینی خوب در تهران و تجویزات جراح بینی  می توانید درصد موفقیت خود را در نتیجه جراحی بینی به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

انتخاب جراح بینی خوب در تهران

مطمئنا جراحی بینی خوب توسط متخصص جراح بینی خوب در تهران انجام می شود . انتخاب جراح بینی خوب در تهران  نقش بسیار مهمی در نتیجه جراحی بینی دارد.برای انتخاب جراح بینی خوب در تهران همانطور که ذکر کردیم باید تحقیقات مورد نیاز را انجام دهید. شما با مراجعه به مطب جراح و تحقیق ازدیگر بیماران وی در مطب و همینطور مراجعه به سایت اطلاعات لازم را از جراح بینی به دست آورید .پس از انتخاب جراح بینی خوب در تهران باید جلسه مشاوره وی شرکت کنید

در حقیقت می توان گفت درانتخاب یک جراحی بینی خوب در تهران ،مصاحبه ،معاینه و مشاوره مهم ترین گام برای فرد است.

روش های جراحی بینی

معمولاجراحی بینی به دوروش باز وبسته قابل انجام است . انتخاب این روش به جراح بینی و نوع بینی شما بستگی دارد .بعضی از جراحان بینی روش بازو بعضی دیگر روش بسته را انتخاب می کنند.ولی درکل بیشتر جراحان ،از روش باز برای جراحی استفاده می کنند.

جراحی بینی یکی از پر طرفدارترین جراحی های زیبایی شناخته شده است.با انجام جراحی بینی مشکلات و نقص هایی که بینی دارد قابل برطرف شدن است .در این مقاله اطلاعاتی را که باید در مورد یک جراحی بینی خوب بدانید به شما ارائه می دهیم.

جراح بینی خوب در تهران جراحی است که بتواند بین بینی با اجزای صورت کاملا تناسب ایجاد کند . دراین صورت است کهمی توان گفت فرد جراحی بینی خوب و موفق جراحی است که پیش از اقدام به جراحی بینی اطلاعات کامل از این جراحی را داشته باشد و با انتخاب جراح بینی با تجربه به آنچه که از بینی خود ،البته معقول ،انتظار دارد برسد.

 

جراحی بینی گوشتی

بینی گوشتی غضروف ضعیف و پوستی کلفتی را دارند. روش های قدیمی جراحی تاثیر مثبتی در نتیجه جراحی بینی گوشتی نداشته زیرا با تراشیدن غضروف ها و نازک کردن آن ها به مرور زمان به فرم و حالت قبل باز میگشت.اما امروزه تقویت غضروف های بینی و استحکام ساختار آن همراه با تغییر بینی انجام میشود  که نتیجه آن خوب بوده  و برگشت پذیری و افتادگی بینی گوشتی را به حداقل و یا حتی به صفر خواهد رساند.در واقع در این تکنیک جراحی بینی ، غضروف را از تیغه وسط بینی یا سپتوم برداشته و در بخش نوک بینی قرار میدهیم تا موجب تقویت غضروف ها ی نوک بینی گردد.

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی

عمل بینی استخوانی از جراحی های رایج است و در واقع با بازسازی پوست بینی و تراش استخوان های اضافی بینی به میتوان به بینی های استخوانی شکل داد.

.در این روش فرد از نتیجه بسیار راضی بوده و در طولانی مدت هیچ تغییری را احساس نمیکند  بینی های استخوانی به دلیل داشتن بافتی سخت برای جراحی بینی گطزینه بسیار مناسبی است .فرم بینی و هم چنین شکل آن با توجه به نظر فرد و البته تأیید پزشک قابل انجام است . این جراحی گاهی به مدت زمان طولانی تری نیاز دارد  و این موضوع به دلیل قوس بسیار زیاد بینی فرد خواهد بود.عموماً پس از جراحی بینی استخوانی فرد باید بهداشت فردی خود را به صورت کامل رعایت نماید..

 

 

عمل بینی گوشتی بهتر است یا استخوانی؟

کم بودن نوک بلینی یکی از مشکلات جراحی بینی گوشتی است بینی استخوانی و گوشتی بپردازیم به طور کلی عمل های گوشتی نتیجه سخت تری به دنبال خواهند داشت.استفاده از پیوند و یا بافت اضافه برای بهبود وضعیت ظاهری بینی در جراحی بینی گوشتی بسیار مهم است.

اهمیت انتخاب جراح بینی خوب در تهران

قطعاً هر شخصی که اقدام به انجام عمل بینی می کند توقع دارد بینی فرم بسیار زیبایی داشته باشد.همچنین فرم بینی که عمل می شود باید طوری باشد که علاوه بر حفظ استانداردهای جهانی به خواسته بیمار نیز نزدیک باشد.برای اینکه بینی فرد مطابق با استانداردهای زیبایی باشدوهم خواسته های بیمار براورده شود لازم است جراح پلاستیک بینی مهارت بالایی داشته باشد و بتواند به خوبی بینی را جراحی کند .

البته نتیجه جراحی بینی تنها درارتباط با فرم زیبای بینی نیست و موارد دیگرنیزدرنتیجه عمل بینی اهمیت دارد .این نتیجه در عملکرد تنفس بینی نقش مهمی دارد به همین علت اگر اختلالی در بینی به وجود آید فرد دچار مشکلات تنفسی اعم از تنگی تنفس می شود.

برای اینکه نتیجه خوبی از عمل بینی یا رینوپلاستی کسب کنید نیاز است که جراح بینی خوب در تهران را انتخاب کنید و قطعاً دکتر مورد نظر با توجه به سابقه درخشان شان می توانند بهترین گزینه برای انجام جراحی بینی باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *