لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازویکی از جراحی های زیبایی است که باعث لاغری در قسمت بازومی شود. انجام لیپوماتیک بازو تاثیر زیادی در اندام های بالا تنه دارد وباعث زیبایی در اندام های بازو می شود.

 

لیپوماتیک از روشهایی است که امروزه  برای کاهش وزن امروزه بسیاراستفاده می شود لیپوماتیک  یکی از روشهای تخلیه چربی می باشد و از این روش  لاغری شما می توانید برای برای کوچک کردن قسمت دیگر بدن نیز استفاده کنید تا شما به تناسب اندام  دلخواه خود برسید .

 

قسمتهای بدن هستند که بافت های سختی  دارند و بازوها از قسمتهایی است که دارای بافت سختی هستند . ودربیشتر موارد فرد باانجام  ورزش های سخت و رژیم غذایی نمی تواند چربی های این  بازو را کاهش دهد . بنابراین فرد  باید از روشهای دیگر لاغری برای کاهش چربی در بازوها استفاده کند یکی از این روشها لیپوماتیک بازو می باشد که برای کوچک کردن بازو استفاده می شود.

 

لیپوماتیک بازو و افزایش سن

 

برخی  افراد بازوها ی بزرگی دارند .این اشخاص که کثرا بازوهای بزرگی دارند وبا تمرینات سخت ویا رژیم های سخت  نمی توانند چربی اضافه این قسمت از بدن خود را از بین ببرند .در بیشتر افراد چربی های بازو با تمرینات سخت کاهش نمی  یابد. همچنین  ممکن است دربرخی افراد چربی های اضافه در قسمت بازوها با ورزش به شکل درست و اصولی ازبین نمی رود در نتیجه شخص باید ازروشهایی مانند لیپوماتیک بازوبرای کاهش چربی در این قسمت استفاده می کند افزایش وزن و بالا رفتن سن  نیز باعث می شود بازوها شل و آویزان شوند . این نوع مشکلات در بازو را نمی توانید با  ورزش حل کنید بنابراین یکی از بهترین روشهای درمان ان لیپواتیک بازو می باشد.

 

 

امروزه  لیپوماتیک بازو از روشهایی است که  افراد برای کاهش چربی اضافه در نواحی بازوها از آن بسیار استفاده می کنند البته شما می توانید با لیپوماتیک بازو نه تنها چربی ها اضافه را دراین قسمت را از بین ببرید بلکه شما می توانید پوست این قسمت از بدن را جوان ترو تازه تروزیباتر کنید تا شما به هنگام  لباس پوشیدن احساس بهتری داشته باشید.

 

 

قبل از لیپوماتیک بازو این نکات را رعایت کنید:

– آزمایشات  که پزشک برای شما تجویز کرده است را قبل از عمل لیپوماتیک بازو انجام رهید.

–   قبل از انجام عمل لیپوماتیک بازو داروهایی مصرفی خود را به پزشک اطلاع دهید .

– قبل از عمل لیپوماتیک بازو تا دو هفته از مصرف سیگار خوداری کنید .

-آسپرین و داروهای ضد التهاب  قبل از عمل لیپوماتیک بازو را مصرف کنید.

 

لیپوماتیک بازوچگونه انجام می شود

پزشک در ابتدا برای بیشتر بیماران در لیپوماتیک بازو از داروهایی بی هوش استفاده  می کند البته به این نکته توجه داشته باشید که درلاغری به روش لیپوماتیک بازو عمل بیهوشی به صورت کلی انجام نمی گیرد  و دربیشترافراد ازنوع  بیهوشی موضعی استفاده می شود.

ب

عد ازاینکه فرد بیهوش شد  پزشک در بازو فرد یک خراشی ایجاد می کند وطول خراشی که  پزشک بر روی بازو فرد ایجاد می کند به میزان چربی موجود در چربی فرد و همچنین مقدار چربی فرد که باید برداشته می شود بستگی دارد. این خراش در بیشتر مواقع داخل ویا پشت بازو فرد ایجاد می شود وازاین ناحیه پزشک با وارد کردن  یک لوله نازک چربی های اضافی را به وسیله مکش از بدن فرد خارج می کند .

 

همانگونه که گفته شد میزان بازو چربی موجود در بازو فرد بستگی دارد.  این بافت بریده شده پس از تخلیه چربی  با بخیه داخلی دوخته می شود برروی زخم و خراش لیپوماتیک بازو با استفاده از بخیه جذب شدنی یا بخیه ای که بعد از چند هفته قابل کشیدن است دوخته می شود بعد از لیپوماتیک بازو و بستن خراش برروی زخم بانداژ قرار می گیرد. بعد از انجام لیپوماتیک  سعی کنید بازوخود را بپوشانید همچنین برای کاهش ورم در قسمت بازو ازباند الاستیک یا باند فشاری استفاده کنید.

 

لیپوماتیک بازوچه مزیت هایی برای فرد دارد

لیپوماتیک بازو در بین افراد  امروزه طرفدارانی پیدا کرده است . این جراحی باید توسط یک  پزشک جراحی زیبایی انجام شود البته این نکته نیز قابل ذکر است که این جراحی هیچ عوارض و خطری برای فردبه وجود نمی اورد.

 

در عمل لیپوماتیک بازو در حقیقت برای فرد دو کار انجام می شود  ابتدا پزشک  چربی را از بازو  تخلیه می کنند  سپس تا جای ممکن می کشند  پس بنابراین با انجام لیپوماتیک بازو فردهم می تواند چربی ها ی این قسمت از بدن خود را  تخلیه کند وهم می تواند لیفت بازو انجام دهد.

 

ازمزیتهای لیپوماتیک بازو این است که شما می توانید از چربی استخراج شده از این اندام  در نقاط دیگر بدن نیز استفاده کنید  ، در حقیقت پس از تخلیه چربی ها پزشک می تواند از چربی های استخراج شده در نواحی مختلف بدن استفاده کند

این بدان علت است که چربی ها در حین خروج از بدن نمی سوزند  پزشک می تواند از چربی ها پس از لیپوماتیک استفاده نماید در حقیقت در این روش چربی ها فقط شکسته می شوند بنابراین می تواند از این چربی ها در نقاط مختلف بدن استفاده نمایید .

 

 

 

عوارض لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو از روشهای است که کمترین عوارض را  برای فرد به وجود می اورد  اما  به طور کلی لیپوماتیک بازودر موارد خیلی نادر ممکن است باعث خونریزی،عفونت، آسیب رساندن به عضلات، رگ ها و عصب های بازوشود. اگر این عمل توسط پزشک ماهر انجام شود هیچ عوارضی برای فرد ایجاد نمی کند.

 

چه افرادی مناسب لیپوماتیک بازو هستند

بازوها ی بزرگ باعث می شود که افراد چاق به نظربرسند .پس می توان گفت  بزرگی بازوها در لاغر یا چاق شدن افراد  بسیار تاثیر می باشد . این افراد برای لاغری بازوهای خود به یک رژیم های سخت نیاز دارند و همچنین باید ورزش های سنگین انجام دهند تا به ورز دلخواه برسند .بزرگی بازوها فرد را چاق و کوتاه قد نشان می دهد  همچنین کاهش حجم و لاغری در این قسمت باعث تغییرات چشمگیری در بالاتنه  فرد می شود.

ا

فرادی که  افتادگی پوست بازو دارند می توانند بهترین گزینه برای لیپوماتیک بازو باشند ،افرادی که بازوهای بزرگ  دارند واین بزرگی باعث افتادگی بازو فرد می شود این افراد کاندیدای مناسبی برای لیپوماتیک بازو هستند،

 

افرادی که دارای  وزن ثابت هستند واضافه وزن ندارند اما  اما بازو های بزرگی دارند  انجام لیپوماتیک  برای کاهش حجم بازو مناسب است وفرد می تواند نتیجه مطلوب از این جراحی بگیرد.جراحی لیپوماتیک  بازوکه نوعی  جراحی زیبایی محسوب می شود تناسب اندام و بازوهای خوش فرم و زیبا را برای فرد ایجاد می کند.

 

جراح  با تجربه وماهر برای کوچک کردن بازوها و انجام  لیپوماتیک بازو نقش بسیار مهمی دارد و می تواند  در نتیجه ی عمل  شما تاثیر گذارباشد . جراحی لیپوماتیک بازو معمولا بدون برش انجام می شود ومعمولا این نوع جراحی بدون بی حسی موضعی و بدون بی هوشی عمل می شود.انجام لیپوماتیک بازو باعث می شود فرد پوستی نرمتری داشته باشد وبا کشیدگی پوست ازافتادگی پوست جلوگیری می کند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *