جراح بینی کرج

 

جراح بینی کرج:جراحی بینی امروزه یکی ازعمل های زیبایی پرطرفدارمحسوب می شود زیرا هرتغییری در ظاهربینی فرد باعث ایجاد تغییر در چهره فرد می شود وکه این تغییرات تاثیر زیادی درزیبایی و اعتماد به نفس افراد دارد.

بینی افراد عضوی است که عیب های ظاهری آن بیشتر از دیگراجزاءصورت به چشم می آید واین عضو صورت دیگراجزای صورت را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.ودر صورت نازیبا بودن باعث کم شدن اعتماد به نفس افراد می شود.

جراح بینی کرج

 

چگونگی انتخاب جراح بینی کرج

-یکی از ویژگی های جراح بینی کرج می تواند این باشد که شما بتوانید به او اعتماد کنید تا بتوانید با آسود گی بینی خود را به او بسپارید.

-از دیگرویژگی جراح بینی کرج باید سابقه در خشان و تجربه لازم را داشته باشد.

-هر چقدرجراح عمل های زیاد ی انجام دهد موجب می شود تجربه و مهارت جراح بینی کرج بیشترشود در نتیجه شما می توانید با توجه به این موضوع جراح بینی کرج را انتخاب کرد.

-جراحی بینی کرج باید بتواند به گونه ای جراحی انجام دهد که درصد زیادی از بیماران ازعمل بینی خود راضی  باشند.

-قبل از انتخاب جراح بینی کرج بهتر است شما نمونه کار های قبلی جراح بینی کرج را ببینید.

-جراح بینی کرج باید به بیمارش  در موردنحوه جراحی بینی مشاوره و توضیحات کامل دهد.

-جراح بینی کرج باید مهارت های لازم در جراحی را داشته باشد و دارای علم کافی را در زمینه جراحی بینی داشته باشد.

-جراح بینی کرج باید اطلاعات  لازم را درمورد حوزه خودش داشته باشد و در جراحی های خود نیز پیاده کند.

– به طور کلی جراحی بینی یک ترکیبی از علم و هنر می باشد بنابراین جراح بینی کرج باید این توانایی را داشته باشد که این دو را به خوبی با هم ترکیب  کند.

-جراح بینی کرج باید اقدامات لازم قبل و بعد از انجام جراحی بینی و نحوه عمل را برای بیمار توضیح دهد.

 

 مشاوره لازم قبل از جراحی بینی

درجلسه اول مشاوره با جراح بینی کرج ،ابتدا بیمار باید انتظارات خود از جراح بینی بیان کند وسپس جراح بینی کرج بینی بیمار را بررسی می کند تا ببینید که اوفرد مناسبی برای جراحی بینی است بیماردر این جلسه باید قبل ازانجام جراحی بینی ابتدا  باید اطلاعات و سوابق پزشکی خود را به جراح بینی کرج  بدهد. اطلاعاتی که فرد باید قبل از جراحی به پزشک بدهد شامل  جراحی های  که فرداز قبل انجام داده است،سوابق بیماری خود را به پزشک اطلاع دهد،داروهای که مصرف می کند،آلرژی ها،در صورت مصرف دخانیات به پزشک اطلاع دهد ،استعمال مواد مخدردر صورت مصرف مواد مخدر درگذشته و حال جراح بینی کرج  را در جریان بگذارد ،در صورت مصرف الکل به پزشک خود اطلاع دهد.

 

 

عمل ترمیم بینی

Revision Rhinoplasty یا عمل ترمیم بینی عملی است برای از بین بردن  و اصلاح مشکلاتی است  که در اثر عمل بینی قبلی به وجود آمده است.

در برخی موارد جراح بینی به نکات ریزی که مهم هم هیتند دقت لازم را نکرده است  و باعث به وجودن آمدن نقص های کوچک می شود که باعث می شود بیمار از عمل زیبایی بینی خود ناراضی باشد.مثلا اگر در عمل بینی اول به بزرگ بودن توربینیت های بینی دقتی نشود  بیمار برای عمل ترمیم بینی دوباره به متخصص مراجعه کرده و نقایص جراحی بینی اول برای اصلاح گرفتگی بینی انجام خواهد شد .

برای انجام جراحی بینی ترمیمی  بهترین جراح بینی به موقعیت قرار گیری غضروف های درون بینی و همچنین ایراد های به وجود آمده در عمل بینی اول توجه می کند. همچنین موقعیت بینی پیش از جراحی بینی اول مورد بررسی قرار میگیرد .

 

جراح بینی خود را با دقت انتخاب کنید

برای اینکه بخواهیم بهترین جراح بینی را برای جراحی انتخاب کنیم  در ابتدا باید جراح بینی خوبی را انتخاب کنیم زیرا بسیاری از افرادی که نیاز به جراحی ترمیم بینی پیدا کرده اند. به این مرحله مهم توجه زیادی را نکرده اند  و یا اینکه تنها قیمت ارزان را ملاکی برای انتخاب جراح بینی خود قرار داده اند.

بسیاری از این افراد از جراحی بینی خود پشیمان هستند و یا رضایت کامل را ندارند هر چند که عمل ترمیم بینی می تواند تا حدود زیادی مشکلات این گونه افراد را برطرف کند اما در برخی از موارد شدید که بینی به مقدار زیادی در جراحی بینی اولیه دچار آسی بسیار شدیدی شده است، بهبود یافتن بینمی این نوع افراد بسیار کمتر است  و به زیبایی قبل از جراحی بینی نخواهد شد. پس برای اینکه جراح بینی برای عمل بینی خود انتخاب کنید.

باید به میزان زیادی دقت و توجه داشته باشید  و پرس و جوی لازم و کافی را از اطرافیان بکنید همچنین از بهترین روش ها دیدن نمونه ایی از جراحی های بینی گذشته جراح بینی مورد نظر شما می باشد.

اقدامات قبل از جراحی بینی

اقدامات قبل از جراحی بینی

-قبل از عمل به  توصیه های جراح بینی کرج دقت کنید.

-درصورت داشتن سوابق پزشکی جراح بینی کزج را در جریان بگذارید.

– حداقل به مدت یک هفته قبل از جراحی سیگار مصرف نکنید

– از مصرف دارو های ضد انعقاد خون قبل از جراحی خوداری کنید

 

 

 

  اقدامات  لازم بعد از جراحی بینی

 

مراقبت های بعد ازعمل بینی در نتیجه عمل بینی تاثیرگذارخواهد بود بعد ازعمل با جراح یینی کرج که شما راعمل کرده است در ارتباط باشید تا ازتغییرات بینی خود بیشتر مطلع شوید.هر گونه عملی نیازبه مراقبت هایی دارد . این مراقبت ها باعث می شود که بهبودی بینی هرچه سریع تر اتفاق بیفتد .

 

 

مراقبت های لازم بعد از جراحی بینی

 

– بعد از عمل در هنگام خوابیدن سر بالا تر از بدن قرار دهید.

– داروهای که جراح بینی کرج تجویز کرده است را مرتب استفاده کنید.

– بعداز عمل بینی تا مدتی از مصرف دخانیات خودداری کنید.

– به گفته جراح بینی کرج ،باید مصرف نمک محدود شود.

– بعد از عمل تا مدتی نمی توانید فعالیت های سنگین انجام دهید.

-در صورتی استفاده از داروهای حتما د رمورد آن ها با جراح بینی کرج صحبت کنید.

 

 

جراحی بینی در افراد باردار

 

به هیچ عنوان دردوره بارداری جراحی بینی انجام نمی شود.بنابراین اگرمی خواهید جراحی بینی انجام دهید ، یک ماه قبل از بارداری و یا دو ماه پس از زایمان این جراحی را انجام دهید.

 

جراحی بینی برای افراد مسن

امروزه جراحی بینی در هر سنی انجام می شود و افراد در هر سن و سالی خواهان انجام این عمل زیبایی بینی هستند.افراد در هرسنی برای جراحی زیبایی بینی می توانند برای مشاوره نزد یک جراح بینی کرج بروند  ودر صورت داشتن سلامتی لازم  این عمل را بدون هیچ مانعی می توانند انجام دهند.البته دوران نقاهت دراین افراد کمی طولانی تر از بقیه افراد خواهد بود .

 

 

 جراحی بینی افراد دیابتی

 جراحی بینی افراد دیابتی

افراد دیابتی هیچ منعی برای انجام جراحی زیبایی بینی  ندارند ومی توانند با رعایت نکات قبل و بعد ازعمل تذکراتی که جراح بینی  به بیمار می دهد همچنین با کنترل کردن فشار، قند خون شان می توانند عمل موفقی داشته باشند.

افراد سیگاری باید برای جراحی بینی طبق گفته های جراحی بینی کرج نکاتی را رعایت کنند .جراح بینی به این افراد توصیه می کند دو هفته قبل از عمل و دو هفته بعدازعمل سیگار نکشند .

 

تفاوت بین بینی کج و انحراف در بینی

درصورتی که اگر تیغه ی وسط بینی کج باشد و راه حفره های بینی بسته باشد بینی دچار انحراف است . برای برطرف شدن این مشکل بیمه هزینه ی عمل را پرداخت خواهد کرد.

در صورتیکه  تیغه ی وسط بینی کج باشد و به موازات آن کل ساختمان بینی نیز کج باشد ولی حفره های بینی مسدود نباشد در این صورت بینی  فرد کج  است و برای جراحی ، بیمه هزینه ای  پرداخت نمی کند بلکه بیماراین هزینه را تقبل می کند.

جراحی بینی به دو روش بازوروش بسته توسط جراح بینی کرج انجام می شود. تنها تفاوت روش باز و بسته برش های ایجاد شده هنگام جراحی می باشد . در روش بازعلاوه براینکه خط برشی که درروش ایجاد شده است ،جراح بینی کرج برشی کوچکی را  هم روی پوست کلوملا انجام می دهد (قسمت میانی دو سوراخ بینی که معمولاً پایین تر از پرده ی بینی است ) کلوملا نام دارد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *